Darmowa dostawa od 150 zł  

Podkoszulka dla dziecka

W naszej ofercie znaleźć można znaleźć podkoszulki z długim rękawem, na ramiączkach lub podkoszulki termiczne. Zastąpić mogą koszulkę z krótkim rękawem. Można je ubierać samodzielnie lub pod bluzę, sweter w zależności od temperatury za oknem.

Bawełniane podkoszulki

Stanowią dobre rozwiązanie dla ochrony dzieci, aby mogły odczuwać większy komfort cieplny. Podkoszulki zarówno z długim rękawem jak i na ramiączkach są zaprojektowane w taki sposób aby nie krępować ruchów dzieci. Stanowią idealne rozwiązanie dla ubrania pod koszulę, bluzę lub sweter. Świetnie mogą zastąpić koszulki z krótkim rękawem. Można je ubrać samodzielnie tylko pod kurtkę. W lato koszulki na ramiączkach świetnie sprawdzą się w trakcie aktywności czy zabaw z rówieśnikami dając możliwość również łapania większej ilości promieni słonecznych. Warto mieć w szafie dziecka zarówno koszulki na ramiączkach, z krótkim rękawem oraz te z długim rękawem. Nigdy nie wiemy kiedy, który podkoszulek nam się przyda.

Podkoszulka termiczna dla dzieci aktywnych w sezonie zimowym

Podkoszulki oraz kalesony termiczne dla dzieci są zaprojektowane, aby zapewnić jak największy komfort cieplny w sezonie zimowej aktywności. Sprawdzą się w chłodniejsze dni w roku: zarówno jako dodatkowa warstwa odzieży jak i również w trakcie wyjazdów na stok, lub w góry. Dla dzieci zostających w mieście również są dobrym rozwiązaniem, zapewniając im odpowiednie zabezpieczenie przed zimnem. Podkoszulki termiczne dla dzieci zostały zaprojektowane w taki sposób, aby odprowadzać wilgoć na zewnątrz, a zatrzymać ciepło przy organizmie. Jeśli chcesz chronić ręce, tułów dziecka warto mieć w jego szafie podkoszulek termoaktywny.

Czy warto mieć w szafie dziecka podkoszulek ?

Dzieci w każdych warunkach chcą być aktywne, bez względu na pogodę za oknem. Kalesony w komplecie z podkoszulkiem stają się świetnym rozwiązaniem. Jako pierwsza warstwa ubioru stanowią dobrą ochronę przed chłodem. Mogą wtedy korzystać w całości z zimowych warunkach pogodowych. Przestajemy się martwić chłodem a dziecko będzie szczęśliwe, że może korzystać z wszelkiej aktywności z rówieśnikami nawet przy chłodnej jesieni czy zimie.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl